Treningi bramkarskie

Zapraszamy do Szkółki Bramkarskiej w Klubie Sportowym Grom Wolsztyn!

Jeśli jesteś młodym pasjonatem piłki nożnej i marzysz o karierze bramkarza, to miejsce jest dla Ciebie! Nasza Szkoła Bramkarska oferuje kompleksowe treningi, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i osiągnąć sukces na boisku.

Każdy trening bramkarski, który odbywa się w poszczególnym tygodniu, ma swoją tematykę, zapewniając Ci wszechstronne przygotowanie do gry na bramce:

  1. Tydzień 1: Grupa młodzik – technika interwencji bramkarskiej, w tym nauka poprawnego upadku i chwytu piłki.

    Grupa junior i senior – trening siłowy skoncentrowany na poprawie kondycji fizycznej.

  2. Tydzień 2: Wszystkie grupy – praca nad szybkością reakcji i interwencjami na linii bramkowej.

  3. Tydzień 3: Wszystkie grupy – trening kształtujący skoczność oraz interwencje bramkarskie na przedpolu.

  4. Tydzień 4: Gra nogami bramkarza i komunikacja z obrońcami, kluczowe aspekty współpracy na boisku.

Dodatkowo, jeśli masz możliwość uczestnictwa w dodatkowym treningu, zapewniamy Ci emocjonującą bitwę bramkarską. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do doskonalenia techniki, rywalizacji i uczenia się poprawnego ustawienia w bramce.

Nasz trener, który ma bogate doświadczenie zarówno na boisku, jak i przy pracy z młodzieżą, dzieli się swoją wiedzą i pasją do piłki nożnej. Współpracował z wieloma znanymi trenerami bramkarzy, takimi jak Andrzej Dawidziuk, Piotr Mowlik czy Zbigniew Plesnierowicz, czerpiąc z ich różnorodnych podejść do treningu. (Kluby: Orkan Chorzemin, Sokół Rakoniewice, Promień Remes Opalenica, Lech Poznań, Grom Wolsztyn) Teraz, jako aktywny grający trener, przekazuje swoje doświadczenie młodzieży.

Dołącz do naszej Szkoły Bramkarskiej i rozwijaj swoje umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów! Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją drogę do sukcesu na boisku.

Akademia Bramkarska jest podzielona na 3 grupy
BRAMKARZE SENIOR
BRAMKARZE JUNIOR
BRAMKARZE MŁODZIK
Treningi odbywają się raz w tygodniu w grupach młodszych plus 2 razy senior, jeśli wymagała tego sytuacja były organizowane częściej.

Lat istnienia szkółki
0
Treningi bramkarskie


    (wymagane) Zapoznałem się z polityką prywatności serwisu www.gromwolsztyn.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.