DataGodzinaTyp rozgrywkiDrużyna IWynikDrużyna II
friendly23-06-202410:00friendly
Turniej w Chorzeminie
Orkan Chorzemin- : - KS Grom Wolsztyn
tournament23-06-202408:45tournament
Turniej w Babimoście
Turniej W Babimoście- : - KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)22-06-202417:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
SKP Słupca- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 322-06-202416:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
Spójnia Strykowo- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)22-06-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - GAP Czacz Śmigiel
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)19-06-202417:30Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
ELPA Święciechowa- : - KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)16-06-202418:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)16-06-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
AS Czempiń2 : 3 KS Grom Wolsztyn
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)16-06-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn7 : 2 MUKS APR Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 315-06-202413:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn2 : 3 DĄB Kębłowo
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)15-06-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - TĘCZA-OSA Osieczna
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)12-06-202418:30Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Polonia 1912 Leszno II- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 309-06-202415:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KORONA Bukowiec6 : 1 KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)09-06-202413:30Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)09-06-202412:30Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn1 : 0 Obra 1912 Kościan
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)08-06-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
SOKÓŁ Wroniawy0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Inny08-06-202409:00Inny
Turniej w Siedlcu
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Siedlcu
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)02-06-202411:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn2 : 3 Sporting Przemęt
Inny02-06-202409:00Inny
Turniej w Buczu
HELIOS Bucz0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 301-06-202417:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn0 : 4 ORZEŁ Granowo
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)01-06-202413:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - UKS AP REISSA JAROCIN GOSTYŃ
Liga01-06-202410:30Liga
Mecz Ligowy
KS Grom Wolsztyn1 : 3 Kania Gostyń
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)01-06-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Polonia 1912 Leszno II6 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga01-06-202410:00Liga
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej W Wolsztynie
Inny31-05-202417:30Inny
Turniej w Tuchorzy
Tęcza Tuchorza1 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament28-05-202417:45tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
tournament28-05-202417:15tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza II
tournament28-05-202417:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza
tournament28-05-202416:45tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Sokół Wroniawy
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)26-05-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - AP FUN. REISSA POZNAŃ KOŚCIAN
Liga25-05-202418:30Liga
Mecz Ligowy
Wełna Skoki0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 325-05-202416:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
PATRIA Buk2 : 2 KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)25-05-202413:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - KKS 1925 Kalisz
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)25-05-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
DĄB Kębłowo1 : 4 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)25-05-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - JUNA-TRANS Stare Oborzyska
friendly24-05-202416:30friendly
Turniej skrzat - ostatni
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
tournament24-05-202413:35tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Fundacja Sportowa Sokół
tournament24-05-202413:05tournament
KS Grom Wolsztyn- : - MUKS 11 Zielona Góra
tournament24-05-202412:50tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Futsal Gostyń
tournament24-05-202412:05tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Start Jastrowie
tournament24-05-202411:10tournament
KS Grom Wolsztyn- : - MUKS 11 Zielona Góra
tournament24-05-202410:35tournament
KS Grom Wolsztyn- : - MUKS 11 Zielona Góra
friendly23-05-202417:30friendly
Sparing
ZNICZ Obra- : - KS Grom Wolsztyn
Inny19-05-202418:30Inny
Mecz Ligowy
KS Grom Wolsztyn1 : 1 KKP Piła
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 318-05-202416:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn3 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)18-05-202416:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
AP REISSA Poznań3 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)18-05-202416:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Spójnia Strykowo6 : 5 KS Grom Wolsztyn
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)18-05-202413:30Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Tęcza Tuchorza1 : 5 KS Grom Wolsztyn
tournament18-05-202413:24tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Wisła Borek Wlkp.
tournament18-05-202413:16tournament
KS Grom Wolsztyn- : - UKS Orzeł Granowo
tournament18-05-202412:48tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GSS Grodzisk Wlkp.
tournament18-05-202412:37tournament
KS Grom Wolsztyn- : - PKS Racot
tournament18-05-202412:24tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Sparks Academy
tournament18-05-202412:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Akademia Sportu Wronki
tournament18-05-202411:45tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Akademia Sportu Wronki
tournament18-05-202411:30tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Sparks Academy
tournament18-05-202411:24tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Olipic Srem
tournament18-05-202411:19tournament
KS Grom Wolsztyn- : - KP Słupia
tournament18-05-202411:15tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GSS Grodzisk Wlkp.
tournament18-05-202411:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - KS SŁUPIA
friendly18-05-202411:00friendly
Turniej 2013 w Tuchorzy
Tęcza Tuchorza- : - KS Grom Wolsztyn
tournament18-05-202410:45tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Orzeł Granowo
Inny18-05-202410:00Inny
Dąb Kębłowo
KS Grom Wolsztyn0 : 0 DĄB Kębłowo
friendly17-05-202418:00friendly
Turniej 2014 w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn1 : 0 Bucz Helios
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)17-05-202417:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
ORKAN Chorzemin1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)12-05-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - Orzeł Lipno
tournament12-05-202410:00tournament
Turniej w Tuchorzy
Tęcza Tuchorza- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 311-05-202414:30Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
UKS Śrem5 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)11-05-202412:30Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - ORZEŁ Rostarzewo
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)11-05-202411:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
Górnik Konin- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)11-05-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
MUKS APR Wolsztyn0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)08-05-202417:45Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - ELPA Święciechowa
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)07-05-202417:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
GAP Czacz Śmigiel1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)05-05-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn5 : 2 SOKÓŁ Wroniawy
Inny05-05-202409:00Inny
Turniej w Chorzeminie
KS Grom Wolsztyn1 : 0 Orkan Chorzemin
Inny05-05-202409:00Inny
Turniej Marathon CUP POZNAŃ dzień drugi
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej Marathon CUP POZNAŃ
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 304-05-202416:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn3 : 0 POGOŃ Książ Wlkp.
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)04-05-202413:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - SKP Słupca
tournament04-05-202411:00tournament
Turniej w Siedlcu
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej W Siedlcu
tournament04-05-202410:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
tournament04-05-202409:45tournament
KS Grom Wolsztyn- : - SOKÓŁ Wroniawy
tournament04-05-202409:30tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza
tournament04-05-202409:30tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza II
Inny04-05-202409:00Inny
Turniej Marathon CUP POZNAŃ dzień pierwszy
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej Marathon CUP POZNAŃ
Liga28-04-202411:00Liga
Mecz Ligowy
KS Lipno Stęszew- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 327-04-202415:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS 1920 Mosina1 : 1 KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)27-04-202415:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)27-04-202414:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
TĘCZA-OSA Osieczna0 : 4 KS Grom Wolsztyn
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)27-04-202413:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Sporting Przemęt4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)27-04-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
AS Czempiń4 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly26-04-202416:30friendly
Turniej w Siedlcu
GWIAZDA Siedlec- : - KS Grom Wolsztyn
tournament25-04-202418:10tournament
KS Grom Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn
tournament25-04-202417:50tournament
KS Grom Wolsztyn- : - SOKÓŁ Wroniawy
tournament25-04-202417:35tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza II
tournament25-04-202417:17tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Gwiazda Siedlec
tournament25-04-202417:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza Tuchorza
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)21-04-202412:30Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn0 : 6 DĄB Kębłowo
Inny21-04-202409:30Inny
Turniej w Buczu
Helios Bucz0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 320-04-202415:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn1 : 1 PKS Racot
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)20-04-202412:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn0 : 0 NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)20-04-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Obra 1912 Kościan- : - KS Grom Wolsztyn
Liga20-04-202410:00Liga
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej W Wolsztynie
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)20-04-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn8 : 1 Polonia 1912 Leszno II
friendly19-04-202417:00friendly
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn- : - APR WOLSZTYN
friendly18-04-202417:15friendly
Sparing
ZNICZ Obra- : - KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)14-04-202416:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
UKS AP REISSA JAROCIN GOSTYŃ3 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly14-04-202410:00friendly
Turniej orlik E2
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 313-04-202416:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
POGOŃ Śmigiel0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)13-04-202412:30Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn4 : 1 Polonia 1912 Leszno II
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)13-04-202410:00Liga
Leszno: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn9 : 2 Tęcza Tuchorza
tournament13-04-202409:00tournament
Turniej w Kębłowie
Dąb Kębłowo0 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly12-04-202417:00friendly
Turniej w Tuchorzy
KS Grom Wolsztyn1 : 0 Tęcza Tuchorza
tournament12-04-202416:30tournament
Turniej skrzat
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
Liga07-04-202416:00Liga
Mecz Ligowy
KS Grom Wolsztyn0 : 10 LECH UAM POZNAŃ II
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 307-04-202412:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn4 : 0 STELLA Luboń
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)06-04-202414:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
JUNA-TRANS Stare Oborzyska1 : 12 KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)06-04-202412:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KKS 1925 Kalisz6 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)06-04-202400:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
AP FUN. REISSA POZNAŃ KOŚCIAN- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 330-03-202414:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
HELIOS Czempiń0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)30-03-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - ORKAN Chorzemin
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)28-03-202416:30Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn5 : 2 Spójnia Strykowo
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)28-03-202415:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn2 : 4 AP REISSA Poznań
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 324-03-202419:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
Orkan Konarzewo1 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly24-03-202415:30friendly
Mecz Sparingowy
KS Grom Wolsztyn1 : 7 Wełna Skoki
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)24-03-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Orzeł Lipno1 : 5 KS Grom Wolsztyn
Inny23-03-202414:30Inny
ZAP ZBĄSZYNEK
ZAP ZBĄSZYNEK0 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly23-03-202413:30friendly
ZAP ZBĄSZYNEK
ZAP ZBĄSZYNEK0 : 0 KS Grom Wolsztyn
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)23-03-202412:00Liga
C1 Trampkarz "Liga wojewódzka" Grupa 2 (RW)
KS Grom Wolsztyn2 : 4 Górnik Konin
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)23-03-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
ORZEŁ Rostarzewo1 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly21-03-202417:00friendly
Sparing z APR Wolsztyn orlik 2013
KS Grom Wolsztyn- : - MUKS Kolejarz APR Wolsztyn
friendly17-03-202410:00friendly
Gra kontrolna III
KS Grom Wolsztyn7 : 3 AP Sulechów
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 316-03-202414:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn1 : 4 KLUB SPORTOWY OBRA ZBĄSZYŃ
friendly16-03-202410:30friendly
Mecz towarzyski
Tęcza Tuchorza- : - KS Grom Wolsztyn
friendly09-03-202415:00friendly
Sokół Rakoniewice0 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly09-03-202413:00friendly
Gra kontrolna II
Syrena Zbąszynek0 : 6 KS Grom Wolsztyn
friendly03-03-202411:00friendly
BRENEWIA Wijewo1 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly03-03-202409:00friendly
Gra kontrolna I
Obra Zbąszyń1 : 8 KS Grom Wolsztyn
friendly25-02-202413:00friendly
SIX Akademia Futbolu- : - KS Grom Wolsztyn
friendly25-02-202409:00friendly
Tęcza Tuchorza0 : 3 KS Grom Wolsztyn
Inny24-02-202413:00Inny
Turniej w Nowym Tomyślu
Six Nowy Tomyśl0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Inny22-02-202417:00Inny
AP Rakoniewice
KS Grom Wolsztyn0 : 0 AP Rakoniewice
tournament17-02-202415:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - UKS Orzeł Granowo
friendly17-02-202414:30friendly
Mecz
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski- : - KS Grom Wolsztyn
tournament17-02-202414:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GSS Grodzisk Wlkp.
friendly17-02-202413:00friendly
ZAP ZBĄSZYNEK8 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament17-02-202413:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Ceramik Lubiana
tournament17-02-202412:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Tucholanka Tuchola
tournament17-02-202411:30tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 AP MM Zielona Góra
tournament17-02-202411:00tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Six Nowy Tomyśl
tournament17-02-202411:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
tournament17-02-202410:30tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Lech Sulechów
tournament17-02-202409:45tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 LKS KLON BABIMOST
friendly10-02-202413:00friendly
Dąb Sława Przybyszów5 : 1 KS Grom Wolsztyn
Inny09-02-202417:00Inny
Gwiazda Siedlec
KS Grom Wolsztyn- : - GWIAZDA Siedlec
Inny09-02-202416:15Inny
Gwiazda Siedlec
KS Grom Wolsztyn0 : 0 GWIAZDA Siedlec
friendly03-02-202413:00friendly
Polonia II Leszno5 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly26-01-202417:15friendly
Mecz z Dąb Kębłowo
DĄB Kębłowo1 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament21-01-202417:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Posnania Rugby Club
tournament21-01-202416:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Sochaczew
tournament21-01-202415:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Juvenia Kraków II
tournament21-01-202414:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Arka Rumia
tournament21-01-202413:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Klub Rugby Husaria Kalisz
tournament21-01-202410:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Posnania Rugby Club
friendly14-01-202412:00friendly
Mecz
NAP NOWY TOMYŚL- : - KS Grom Wolsztyn
Liga13-01-202413:30Liga
Turniej SIX rocznika 2015
Six Nowy Tomyśl- : - KS Grom Wolsztyn
tournament13-01-202408:30tournament
Turniej halowy
Nowy Tomyśl0 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly06-01-202409:00friendly
Turniej w Nowym Tomyślu
SIX AF NOWY TOMYŚL- : - KS Grom Wolsztyn
tournament10-12-202313:30tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Juna Trans Stare Oborzyska
Inny10-12-202313:20Inny
Turniej Warty Poznań
KS Grom Wolsztyn0 : 0 WARTA POZNAŃ SA
Inny02-12-202309:00Inny
Turniej w NT 2016
Turniej W NT 20160 : 0 KS Grom Wolsztyn
tournament26-11-202309:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Posnania Rugby Club
Inny22-11-202317:30Inny
KS Grom Wolsztyn- : - LPFA Wolsztyn
Liga19-11-202314:00Liga
Mecz Ligowy
KS Grom Wolsztyn5 : 1 Wełna Skoki
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 318-11-202314:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn0 : 2 Spójnia Strykowo
tournament18-11-202313:00tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 CHROBRY GŁOGÓW S.A.
tournament18-11-202312:00tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Sparta Miejska Górka II
Liga18-11-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn2 : 6 DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI
tournament18-11-202310:30tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 3 ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
tournament18-11-202309:45tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 0 GWAREK WAŁBRZYCH
tournament18-11-202309:00tournament
KS Grom Wolsztyn0 : 2 Sparta Miejska Górka
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 212-11-202315:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
KS Grom Wolsztyn- : - POLONIA 1908 MARCINKI KĘPNO
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 312-11-202314:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
DĄB Kębłowo1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 412-11-202311:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn8 : 1 GWIAZDA Siedlec
Liga11-11-202314:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 0 MARCINKI KĘPNO
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 411-11-202312:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn4 : 4 MUKS APR Wolsztyn
Czwarta liga kobiet05-11-202313:00Liga
Czwarta liga kobiet
MKS Kania Gostyń4 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 205-11-202313:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Tęcza Tuchorza0 : 8 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 405-11-202312:30Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
GWIAZDA Siedlec5 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga05-11-202311:25Liga
POZNAŃSKA 13 Poznań6 : 2 KS Grom Wolsztyn
tournament05-11-202308:00tournament
Turniej w Kębłowie
Dąb Kębłowo- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 304-11-202314:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn5 : 1 KORONA Bukowiec
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 404-11-202311:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Sporting Przemęt0 : 5 KS Grom Wolsztyn
Inny04-11-202311:00Inny
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej W Wolsztynie
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 204-11-202310:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
WIELKOPOLSKA Komorniki9 : 0 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 204-11-202300:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
POZNAŃSKA 13 Poznań- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 329-10-202314:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
ORZEŁ Granowo2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 229-10-202313:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
KS Grom Wolsztyn4 : 1 Warta Śrem
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 428-10-202313:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn14 : 1 DĄB Kębłowo
friendly28-10-202312:00friendly
Turniej w Rostarzewie
ORZEŁ Rostarzewo0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 428-10-202311:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn1 : 3 Sporting Przemęt
Liga22-10-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 2 AP REISSA Poznań
Inny22-10-202310:00Inny
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Obra Znicz
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 321-10-202316:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn3 : 3 PATRIA Buk
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 421-10-202312:30Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Tęcza Tuchorza3 : 10 KS Grom Wolsztyn
tournament21-10-202310:00tournament
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Sokół Kaszczor
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 221-10-202310:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.6 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 420-10-202317:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
DĄB Kębłowo7 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly19-10-202317:30friendly
LPFA Wolsztyn0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Czwarta liga kobiet15-10-202312:00Liga
Czwarta liga kobiet
KKP POWIAT PILSKI0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga15-10-202312:00Liga
Kania Gostyń4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 415-10-202312:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn0 : 13 Tęcza Tuchorza
Liga15-10-202310:00Liga
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej W Wolsztynie
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 314-10-202315:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
WIELKOPOLSKA Komorniki2 : 0 KS Grom Wolsztyn
tournament14-10-202312:00tournament
Turniej w Nowym Tomyślu 2013
Polonia Nowy Tomyśl0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 214-10-202310:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
KS Grom Wolsztyn8 : 3 AS Czempiń
friendly12-10-202317:30friendly
Mecz z Lpfa Wolsztyn
LPFA Wolsztyn0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 210-10-202317:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
ZNICZ Obra1 : 6 KS Grom Wolsztyn
Liga08-10-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn0 : 3 Jarota Jarocin
tournament08-10-202309:00tournament
Turniej Brenewia Wijewo
BRENEWIA Wijewo0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 307-10-202316:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn2 : 2 UKS Śrem
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 207-10-202312:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn3 : 6 OTPS WINOGRADY Poznań
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 407-10-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn14 : 0 Grom Wolsztyn II
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 407-10-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
GROM WOLSZTYN I14 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 203-10-202316:30Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
KS Grom Wolsztyn13 : 0 Tęcza Tuchorza
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 201-10-202311:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
KS Grom Wolsztyn2 : 12 POZNAŃSKA 13 Poznań
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 401-10-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
MUKS APR Wolsztyn3 : 12 KS Grom Wolsztyn
Czwarta liga kobiet30-09-202318:30Liga
Czwarta liga kobiet
LECH UAM POZNAŃ II8 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 330-09-202316:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
POGOŃ Książ Wlkp.1 : 5 KS Grom Wolsztyn
tournament30-09-202309:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Sparta Jarocin
tournament30-09-202309:00tournament
KS Grom Wolsztyn- : - Sparta Jarocin
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 227-09-202317:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
KS Grom Wolsztyn2 : 4 MKS Kania Gostyń
Puchar27-09-202316:30Puchar
KS Grom Wolsztyn0 : 4 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 224-09-202316:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.4 : 3 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 224-09-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warta Śrem1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 424-09-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
MUKS APR Wolsztyn6 : 5 KS Grom Wolsztyn
Liga24-09-202309:30Liga
Turniej
Gwiazda Siedlec0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 323-09-202316:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn4 : 0 KS 1920 Mosina
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 422-09-202316:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
GWIAZDA Siedlec1 : 5 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 220-09-202317:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn5 : 3 Spójnia Strykowo
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 317-09-202316:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
PKS Racot3 : 1 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 217-09-202315:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
AP REISSA Poznań3 : 1 KS Grom Wolsztyn
Czwarta liga kobiet16-09-202317:00Liga
Czwarta liga kobiet
KS Grom Wolsztyn1 : 3 LIPNO Stęszew
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 216-09-202314:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
KS Grom Wolsztyn4 : 3 NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 416-09-202312:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn18 : 0 Sporting Przemęt
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 416-09-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn4 : 9 GWIAZDA Siedlec
Puchar12-09-202317:00Puchar
RYDZYNIAK Rydzyna2 : 5 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 411-09-202318:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Sporting Przemęt1 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 210-09-202312:30Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
AS Czempiń0 : 5 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 309-09-202317:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn2 : 2 POGOŃ Śmigiel
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 409-09-202310:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
DĄB Kębłowo4 : 4 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 209-09-202310:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
PROMIEŃ Opalenica1 : 6 KS Grom Wolsztyn
friendly06-09-202318:15friendly
Gra Kontrolna
SOKÓŁ RAKONIEWICE JUNIOR B27 : 2 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 203-09-202316:00Liga
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 2
POLONIA 1908 MARCINKI KĘPNO2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 203-09-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
KS Grom Wolsztyn19 : 0 ZNICZ Obra
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 403-09-202310:30Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn16 : 3 Tęcza Tuchorza
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 403-09-202309:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn1 : 4 DĄB Kębłowo
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 302-09-202317:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
STELLA Luboń3 : 1 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 201-09-202314:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
OTPS WINOGRADY Poznań5 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 429-08-202317:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn10 : 2 MUKS APR Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 326-08-202317:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn2 : 1 HELIOS Czempiń
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 426-08-202311:00Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Tęcza Tuchorza4 : 6 KS Grom Wolsztyn
Puchar25-08-202317:30Puchar
Puchar Polski
LIPNO Stęszew6 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly23-08-202318:30friendly
Sparing
Orkan Chorzemin2 : 4 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 422-08-202317:30Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Grom Wolsztyn II9 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 422-08-202317:30Liga
Leszno: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
KS Grom Wolsztyn9 : 0 GROM WOLSZTYN I
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 319-08-202317:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KS Grom Wolsztyn3 : 1 Orkan Konarzewo
friendly16-08-202317:20friendly
Sparing
ZNICZ Obra1 : 19 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 313-08-202318:00Liga
Klasa okręgowa "Red Box" Grupa 3
KLUB SPORTOWY OBRA ZBĄSZYŃ2 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly12-08-202310:00friendly
Sparing
Tęcza Tuchorza2 : 13 KS Grom Wolsztyn
friendly05-08-202314:00friendly
KS Grom Wolsztyn0 : 6 Polonia II Leszno
friendly01-08-202319:00friendly
DĄB Kębłowo4 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly30-07-202312:00friendly
PIAST JABŁONNA3 : 7 KS Grom Wolsztyn
friendly23-07-202318:00friendly
KS Grom Wolsztyn7 : 0 Jedność Podmokle
friendly17-07-202318:30friendly
KS Grom Wolsztyn3 : 7 Płomień Przyprostynia
friendly10-07-202318:30friendly
KS Grom Wolsztyn3 : 3 Dąb Sława Przybyszów
tournament30-06-202317:00tournament
turniej w Siedlcu który odbędzie się dopiero w lipcu (na który zostałyśmy zaproszone)
GWIAZDA Siedlec- : - KS Grom Wolsztyn
tournament25-06-202309:00tournament
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby - Kraków
Juvenia Kraków- : - KS Grom Wolsztyn
Liga21-06-202318:00Liga
GROM Plewiska1 : 4 KS Grom Wolsztyn
Liga18-06-202317:00Liga
ORZEŁ Rostarzewo0 : 6 KS Grom Wolsztyn
Liga18-06-202314:00Liga
KS Grom Wolsztyn3 : 0 SPARTA Miejska Górka
III Liga Okręgowa - Leszno18-06-202310:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
Sokół Kaszczor2 : 5 KS Grom Wolsztyn
Liga17-06-202318:00Liga
Młoda Rawia Rawicz- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"17-06-202314:00Liga
Klasa A "PROTON"
ORZEŁ Rostarzewo- : - KS Grom Wolsztyn
tournament17-06-202309:30tournament
Turniej w Kębłowie
DĄB Kębłowo- : - KS Grom Wolsztyn
Liga11-06-202310:00Liga
KS Grom Wolsztyn- : - Dąbroczanka Pępowo
Inny10-06-202317:30Inny
Huragan Olszyna
KS Grom Wolsztyn- : - Huragan Olszyna
Klasa A "PROTON"10-06-202317:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn3 : 0 ZNICZ Obra
Liga10-06-202311:00Liga
KORONA Piaski2 : 3 KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno10-06-202310:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn1 : 5 Obra Zbąszyń
Liga04-06-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 2 Obra Kościan
tournament04-06-202304:00tournament
Mistrzostwa Polski Kadetów - I turniej eliminacyjny Gdańsk
Posnania Rugby Club- : - KS Grom Wolsztyn
Liga03-06-202315:00Liga
GROM Wolsztyn - AZS UAM Poznań
KS Grom Wolsztyn0 : 6 AZS UAM Poznań
Klasa A "PROTON"03-06-202314:30Liga
Klasa A "PROTON"
SOKÓŁ Wroniawy0 : 4 KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno03-06-202312:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
ZNICZ Obra1 : 5 KS Grom Wolsztyn
Inny03-06-202309:30Inny
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Wolsztynie
Liga28-05-202314:00Liga
AZS PWSZ Konin - Grom Wolsztyn
AZS PWSZ Konin- : - KS Grom Wolsztyn
Liga28-05-202313:00Liga
MKS Kania Gostyń- : - KS Grom Wolsztyn
tournament28-05-202311:00tournament
Turniej Wielkopolska Liga Rugby 7
KS Grom Wolsztyn- : - Posnania Rugby Club
Klasa A "PROTON"27-05-202315:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn- : - WICHER Strzyżewo
Liga27-05-202311:00Liga
LIGA
Dąb Boguszyn- : - KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno27-05-202310:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn- : - Orzeł Belęcin
Inny25-05-202318:30Inny
Mecz 23 kolejki A-Klasy
KS Grom Wolsztyn3 : 2 WICHER Strzyżewo
Liga24-05-202318:00Liga
KS Grom Wolsztyn6 : 2 Stainer Polonia Leszno
Liga21-05-202316:00Liga
KS Grom Wolsztyn1 : 0 Sokół Orkan Chobienice
tournament21-05-202310:00tournament
Wielkopolska Liga Rugby 7 - Turniej w Jarocinie
Sparta Jarocin- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"20-05-202316:00Liga
Klasa A "PROTON"
Sokół Chobienice- : - KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno20-05-202312:30Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
ORKAN Chorzemin3 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament20-05-202309:30tournament
Turniej w Chorzeminie
Turniej W Chorzeminie- : - KS Grom Wolsztyn
Liga19-05-202318:45Liga
GROM Wolsztyn - Kania Gostyń
KS Grom Wolsztyn2 : 1 MKS Kania Gostyń
Liga18-05-202318:00Liga
LIGA
KS Grom Wolsztyn- : - Stainer Polonia Leszno
friendly17-05-202318:00friendly
KS Grom Wolsztyn6 : 0 CZANTORIA Gościeszyn
tournament17-05-202309:00tournament
Akademia Klasy Ekstra
WARTA POZNAŃ- : - KS Grom Wolsztyn
Liga14-05-202317:30Liga
Słupczanka Słupca - Grom Wolsztyn
Słupczanka Słupca8 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"13-05-202316:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn4 : 0 Dąb Boguszyn
III Liga Okręgowa - Leszno13-05-202310:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn6 : 0 Sokół Kaszczor
Liga12-05-202310:00Liga
LIGA
KS Grom Wolsztyn- : - Rawia Rawicz
Liga10-05-202317:30Liga
MTS Pawłowice2 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga10-05-202317:00Liga
Turniej w Kębłowie
KS Grom Wolsztyn- : - DĄB Kębłowo
tournament10-05-202317:00tournament
Turniej Wijewo
BRENEWIA Wijewo- : - KS Grom Wolsztyn
Liga07-05-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn8 : 1 GROM Plewiska
Klasa A "PROTON"06-05-202316:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn2 : 0 GKS Włoszakowice
III Liga Okręgowa - Leszno06-05-202311:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
Obra Zbąszyń5 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament06-05-202310:00tournament
Turniej w Kębłowie
Turniej W Kębłowie- : - KS Grom Wolsztyn
tournament06-05-202309:00tournament
Marathon Cup
Marathon Cup- : - KS Grom Wolsztyn
Liga05-05-202317:00Liga
LIGA
Dąbroczanka Pępowo- : - KS Grom Wolsztyn
tournament30-04-202309:00tournament
Turniej w Chorzeminie
Turniej W Chorzeminie- : - KS Grom Wolsztyn
tournament29-04-202310:00tournament
Wielkopolska Liga Rugby 7 - Turniej w Kaliszu
Klub Rugby Husaria Kalisz- : - KS Grom Wolsztyn
Liga29-04-202310:00Liga
SPARTA Miejska Górka1 : 5 KS Grom Wolsztyn
Liga28-04-202318:30Liga
Grom Wolsztyn - KKP Powiat Pilski
KS Grom Wolsztyn3 : 1 KKP POWIAT PILSKI
friendly28-04-202317:30friendly
Sparing z LPFA Wolsztyn
KS Grom Wolsztyn- : - LPFA Wolsztyn
Klasa A "PROTON"27-04-202318:30Liga
Klasa A "PROTON"
Sokół Rakoniewice3 : 4 KS Grom Wolsztyn
tournament26-04-202308:00tournament
Turniej Żaka F1
MUKS Kolejarz APR Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn
Liga23-04-202315:00Liga
Lipno Stęszew - Grom Wolsztyn
LIPNO Stęszew2 : 2 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)23-04-202311:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
ELPA Święciechowa- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"22-04-202315:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn3 : 0 LZS Huragan Łomnica
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)22-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
KS Grom Wolsztyn4 : 1 KORONA Piaski
III Liga Okręgowa - Leszno22-04-202310:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn1 : 3 ZNICZ Obra
Liga22-04-202310:00Liga
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Wolsztynie
Liga16-04-202317:30Liga
Grom Wolsztyn - Jarota Jarocin
KS Grom Wolsztyn0 : 2 Jarota Jarocin
Klasa A "PROTON"16-04-202315:00Liga
Klasa A "PROTON"
Tęcza Tuchorza2 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga16-04-202314:30Liga
Obra Kościan1 : 2 KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno16-04-202314:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
Orzeł Belęcin1 : 3 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)16-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Obra 1912 Kościan1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)15-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - Dąb Boguszyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)09-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
KS Grom Wolsztyn3 : 2 MKS Kania Gostyń
Klasa A "PROTON"08-04-202315:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn1 : 2 HELIOS Bucz
Liga06-04-202316:00Liga
KS Grom Wolsztyn3 : 2 Kania Gostyń
Klasa A "PROTON"02-04-202314:00Liga
Klasa A "PROTON"
Gwiazda Siedlec0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)02-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Stainer Polonia Leszno3 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly02-04-202311:00friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn0 : 7 JUNA-TRANS Stare Oborzyska
tournament02-04-202310:00tournament
Wielkopolski Turniej Rugby 7
Sparta Jarocin- : - KS Grom Wolsztyn
III Liga Okręgowa - Leszno01-04-202313:00Liga
III Liga Okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn1 : 0 ORKAN Chorzemin
tournament01-04-202313:00tournament
Turniej Grom Wolsztyn
KS Grom Wolsztyn- : - Gwiazda Siedlec
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)01-04-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Stainer Polonia Leszno- : - KS Grom Wolsztyn
Liga01-04-202310:00Liga
Turniej w Chorzeminie
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Chorzeminie
Liga01-04-202310:00Liga
Stainer Polonia Leszno3 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly01-04-202309:00friendly
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)26-03-202312:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
KS Grom Wolsztyn2 : 1 MTS Pawłowice
Liga26-03-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn2 : 1 MTS Pawłowice
friendly25-03-202315:30friendly
Sparing
AZS UAM Poznań12 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"25-03-202315:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn6 : 0 RYWAL-KLON Mochy
tournament25-03-202309:00tournament
Turniej w Siedlcu
Turniej- : - KS Grom Wolsztyn
tournament25-03-202309:00tournament
Turniej w Siedlcu
Turniej W Siedlcu- : - KS Grom Wolsztyn
friendly22-03-202316:30friendly
KS Grom Wolsztyn4 : 1 Akademia Piłkarska Sulechów
friendly19-03-202312:00friendly
BŁYSKAWICA Jaromierz1 : 6 KS Grom Wolsztyn
friendly19-03-202312:00friendly
Wielkopolski Turniej Rugby 7
Sparta Jarocin- : - KS Grom Wolsztyn
friendly19-03-202312:00friendly
SOKÓŁ Wroniawy3 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly18-03-202312:00friendly
Sparing
MUKS KARGOWA0 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly12-03-202314:30friendly
ZNICZ Obra4 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly10-03-202318:30friendly
Sparing
CHROBRY GŁOGÓW S.A.3 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly05-03-202312:00friendly
GROM Wolsztyn2 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly05-03-202310:00friendly
SAM Jastrzębsko Stare2 : 4 KS Grom Wolsztyn
Inny05-03-202309:00Inny
Turniej Kębłowo
KS Grom Wolsztyn- : - DĄB Kębłowo
friendly26-02-202311:00friendly
Obra Zbąszyń1 : 3 KS Grom Wolsztyn
Inny26-02-202309:00Inny
Turniej Leszno
APR Leszno- : - KS Grom Wolsztyn
Inny22-02-202318:00Inny
Af Six Nowy Tomysl3 : 17 KS Grom Wolsztyn
friendly19-02-202315:00friendly
Dąb Kębłowo3 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly19-02-202311:30friendly
Patria Buk1 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly12-02-202313:00friendly
Tęcza Tuchorza4 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly11-02-202314:30friendly
BRENEWIA Wijewo3 : 2 KS Grom Wolsztyn
Inny10-02-202317:00Inny
Kębłowo
KS Grom Wolsztyn- : - DĄB Kębłowo
friendly04-02-202314:00friendly
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski4 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly01-02-202310:00friendly
Gra kontrolna
APR SMS Ślesin2 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly27-01-202316:40friendly
Znicz OBRA
KS Grom Wolsztyn- : - ZNICZ Obra
Inny22-01-202310:00Inny
Turniej rocznika 2015
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej Rocznika 2015
Liga21-01-202309:30Liga
Turniej na Świteziance
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej Na Świteziance
Inny15-01-202310:00Inny
Turniej 2014
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej Rocznika 2014
friendly03-12-202209:00friendly
Turniej skrzat
SIX Akademia Futbolu Nowy Tomyśl- : - KS Grom Wolsztyn
Inny02-12-202217:00Inny
Sparing z Dąb Kębłowo
DĄB Kębłowo- : - KS Grom Wolsztyn
Inny26-11-202210:00Inny
Sparing
ZNICZ Obra- : - KS Grom Wolsztyn
Liga19-11-202214:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn- : - Młoda Gieksa Krzemieniewo
Klasa A "PROTON"19-11-202214:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn10 : 1 ORZEŁ Rostarzewo
Liga18-11-202218:00Liga
Obra 1912 Kościan1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga13-11-202214:00Liga
ELPA Święciechowa- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"13-11-202213:00Liga
Klasa A "PROTON"
ZNICZ Obra0 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga11-11-202213:00Liga
KS Grom Wolsztyn- : - JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Inny11-11-202210:00Inny
Mecz
JUNA-TRANS Stare Oborzyska0 : 3 KS Grom Wolsztyn
Puchar11-11-202210:00Puchar
Wielkopolska Młodzieżowa Liga Rugby 7 - Gniezno
Posnania Rugby Club- : - KS Grom Wolsztyn
Liga06-11-202212:15Liga
MTS Pawłowice2 : 4 KS Grom Wolsztyn
Inny06-11-202210:00Inny
Mecz
Wisła Borek Wielkopolski- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"05-11-202214:30Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn4 : 0 SOKÓŁ Wroniawy
Liga05-11-202212:00Liga
Turniej w Grodzisku
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Grodzisku
friendly05-11-202210:00friendly
Turniej W Kęblowie 2012- : - KS Grom Wolsztyn
Inny30-10-202210:00Inny
KS Grom Wolsztyn3 : 0 SPARTA Miejska Górka
Klasa A "PROTON"29-10-202215:00Liga
Klasa A "PROTON"
WICHER Strzyżewo2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga29-10-202211:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn1 : 5 MUKS APR Wolsztyn
Puchar29-10-202210:00Puchar
Wielkopolska Młodzieżowa Liga Rugby 7 - Lubin/Chocianów
Klub Rugby Miedziowi Lubin- : - KS Grom Wolsztyn
friendly28-10-202217:30friendly
KS Grom Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn Trampkarze
friendly28-10-202217:30friendly
Gra Wewnętrzna z JUNIOREM
KS Grom Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn
Liga26-10-202217:30Liga
Mecz
Tęcza-Osa Osieczna- : - KS Grom Wolsztyn
Liga23-10-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn3 : 5 Stainer Polonia Leszno
Liga23-10-202210:00Liga
Mecz
AS Czempiń4 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"22-10-202216:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn2 : 2 Sokół Chobienice
Liga22-10-202212:00Liga
KS Grom Wolsztyn- : - Tęcza - Osa Osieczna
Liga22-10-202210:00Liga
Turniej w BUCZU
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W BUCZU
Puchar16-10-202212:00Puchar
Wielkopolska Młodzieżowa Liga Rugby 7 - Poznań
Posnania Rugby Club- : - KS Grom Wolsztyn
Liga16-10-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 3 KORONA Piaski
Klasa A "PROTON"15-10-202216:00Liga
Klasa A "PROTON"
Dąb Boguszyn2 : 4 KS Grom Wolsztyn
IV Liga Kobiet15-10-202215:00Liga
IV Liga Kobiet
AZS UAM Poznań11 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga15-10-202212:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn0 : 3 HELIOS Bucz
Liga15-10-202210:00Liga
KS Grom Wolsztyn- : - MTS Pawłowice
Inny14-10-202217:00Inny
Turniej w Chorzeminie 2013
Turniej W Chorzeminie 2013- : - KS Grom Wolsztyn
friendly12-10-202218:00friendly
KS Grom Wolsztyn2 : 6 ZNICZ Obra
friendly12-10-202218:00friendly
KS Grom Wolsztyn- : - ZNICZ Obra
Klasa A "PROTON"09-10-202214:30Liga
Klasa A "PROTON"
GKS Włoszakowice6 : 3 KS Grom Wolsztyn
IV Liga Kobiet09-10-202214:00Liga
IV Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn4 : 6 AZS PWSZ Konin
Liga09-10-202211:00Liga
Mecz
Dąbroczanka Pępowo3 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga09-10-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 3 KORONA Piaski
Inny08-10-202210:00Inny
Turniej w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn- : - Turniej W Wolsztynie
Inny02-10-202211:00Inny
KS Grom Wolsztyn5 : 0 Obra Kościan
Klasa A "PROTON"01-10-202216:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn2 : 0 Sokół Rakoniewice
IV Liga Kobiet01-10-202216:00Liga
IV Liga Kobiet
MKS Kania Gostyń5 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga01-10-202212:00Liga
LIGA
KS Grom Wolsztyn- : - Dąb Boguszyn
Puchar01-10-202210:00Puchar
Wielkopolska młodzieżowa liga Rugby 7
Sparta Jarocin- : - KS Grom Wolsztyn
Inny01-10-202209:30Inny
Turniej Chorzemin
Turniej Chorzemin- : - KS Grom Wolsztyn
Liga28-09-202216:45Liga
LIGA
MTS Pawłowice- : - KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"25-09-202215:00Liga
Klasa A "PROTON"
LZS Huragan Łomnica1 : 8 KS Grom Wolsztyn
Liga25-09-202212:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn2 : 0 JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Liga25-09-202211:00Liga
Polonia 1912 Leszno7 : 0 KS Grom Wolsztyn
IV Liga Kobiet24-09-202212:00Liga
IV Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn0 : 8 Słupczanka Słupca
Liga24-09-202210:00Liga
LIGA
KS Grom Wolsztyn20 : 0 RYDZYNIAK Rydzyna
Liga24-09-202209:00Liga
Turniej w Chorzemin
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
friendly23-09-202217:30friendly
Mecz z Sokół Kaszczor 2013
Sokół Kaszczor- : - KS Grom Wolsztyn
Liga18-09-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn1 : 0 MTS Pawłowice
Klasa A "PROTON"17-09-202215:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn6 : 1 Tęcza Tuchorza
IV Liga Kobiet17-09-202212:30Liga
IV Liga Kobiet
KKP POWIAT PILSKI4 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga17-09-202210:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn6 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Liga17-09-202210:00Liga
Turniej WZPN
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
Liga15-09-202216:30Liga
Mecz
MUKS APR Wolsztyn6 : 2 KS Grom Wolsztyn
Puchar14-09-202217:15Puchar
Półfinał PP na szczeblu wojewódzkim
KS Grom Wolsztyn0 : 9 KA4 Respect Krobia
Liga11-09-202210:00Liga
SPARTA Miejska Górka1 : 3 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"10-09-202217:00Liga
Klasa A "PROTON"
HELIOS Bucz5 : 2 KS Grom Wolsztyn
IV Liga Kobiet10-09-202213:00Liga
IV Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn0 : 5 LIPNO Stęszew
Liga10-09-202212:00Liga
LIGA
KS Grom Wolsztyn6 : 2 ELPA Święciechowa
Liga10-09-202210:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn1 : 5 AS Czempiń
Liga10-09-202209:00Liga
Turniej orlik E1 9
KS Grom Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn II
Liga09-09-202218:00Liga
Turniej WZPN
KS Grom Wolsztyn- : - HELIOS Bucz
Liga08-09-202218:15Liga
KS Grom Wolsztyn8 : 0 GAS Krobia
IV Liga Kobiet04-09-202218:00Liga
IV Liga Kobiet
Jarota Jarocin2 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"04-09-202216:00Liga
Klasa A "PROTON"
KS Grom Wolsztyn0 : 2 Gwiazda Siedlec
Liga03-09-202210:00Liga
Mecz
HELIOS Bucz2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa A "PROTON"31-08-202218:00Liga
Klasa A "PROTON"
RYWAL-KLON Mochy1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Puchar31-08-202218:00Puchar
II runda Pucharu Polski
KS Grom Wolsztyn2 : 1 UKS GÓRNICZA KONIN
Liga28-08-202211:00Liga
KORONA Piaski2 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga26-08-202218:30Liga
Mecz Ligowy
KS Grom Wolsztyn3 : 1 Dąbroczanka Pępowo
friendly21-08-202216:00friendly
Mecz sparingowy
KS Grom Wolsztyn0 : 10 AZS UAM II Poznań
friendly20-08-202216:00friendly
Sokół Rakoniewice2 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly20-08-202214:00friendly
Mecz towarzyski
Orkan Chorzemin2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Puchar13-08-202214:30Puchar
Brenewia 2 Wijewo2 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly13-08-202213:00friendly
KS Grom Wolsztyn0 : 4 DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI
friendly12-08-202216:30friendly
Gra kontrolna
KS Grom Wolsztyn- : - Af Six Nowy Tomysl
friendly10-08-202218:00friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
friendly10-08-202217:00friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
friendly09-08-202211:30friendly
Sparing
WARTA POZNAŃ12 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly07-08-202211:00friendly
Sokół Kaszczor0 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly06-08-202209:00friendly
Znicz OBRA
KS Grom Wolsztyn- : - ZNICZ Obra
friendly31-07-202214:00friendly
KS Grom Wolsztyn- : - PIAST JABŁONNA
friendly28-07-202218:30friendly
KS Grom Wolsztyn1 : 2 Obra Zbąszyń
friendly23-07-202217:00friendly
KS Grom Wolsztyn3 : 1 NAP NOWY TOMYŚL
Inny16-07-202209:00Inny
Tuniej Orkan Chorzemin
KS Grom Wolsztyn- : - Orkan Chorzemin
friendly01-07-202218:30friendly
KS Grom Wolsztyn- : - WIARA LECHA Poznań
Inny26-06-202210:00Inny
Turniej Zbąszynel
KS Grom Wolsztyn- : - ZAP ZBĄSZYNEK
Liga25-06-202210:30Liga
Orzeł Lipno1 : 10 KS Grom Wolsztyn
Liga23-06-202218:00Liga
Grom Wolsztyn 1 - Grom Wolsztyn 2
KS Grom Wolsztyn4 : 2 KS Grom Wolsztyn II
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 219-06-202215:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
Spójnia Strykowo4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Inny18-06-202212:00Inny
KS Grom Wolsztyn- : - MŁODA POLONIA LESZNO
Inny17-06-202210:00Inny
Turniej Finałowy Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Rugby7
Posnania Rugby Club- : - KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 216-06-202216:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn2 : 2 Canarinhos Skórzewo
III liga okręgowa D1, grupa 114-06-202217:30Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
KS Grom Wolsztyn1 : 9 GAP Czacz
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 212-06-202217:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
Polonia Nowy Tomyśl6 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly12-06-202212:30friendly
KS Grom Wolsztyn2 : 2 ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
friendly12-06-202211:00friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn5 : 7 ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
Liga12-06-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn1 : 1 Młode Orły KORONA Piaski
friendly12-06-202210:30friendly
FemGol Lubin
KS Grom Wolsztyn- : - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
Inny11-06-202215:00Inny
Turniej 2012
LKS KLON BABIMOST- : - KS Grom Wolsztyn
Liga11-06-202210:00Liga
MTS Pawłowice2 : 4 KS Grom Wolsztyn
Inny10-06-202218:00Inny
KS Grom Wolsztyn4 : 6 GROM Czacz
Liga10-06-202217:00Liga
KS Grom Wolsztyn14 : 2 GWIAZDA Siedlec
Liga08-06-202218:00Liga
KS Grom Wolsztyn2 : 1 Obra Kościan
III liga okręgowa D1, grupa 108-06-202217:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
Sokół Kaszczor6 : 1 KS Grom Wolsztyn
Inny07-06-202217:00Inny
LPFA Wolsztyn6 : 5 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 204-06-202217:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn2 : 2 DĄB Kębłowo
Liga04-06-202212:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn- : - Obra Kościan II
Liga04-06-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn- : - Dąbroczanka Pępowo
Inny04-06-202210:15Inny
KS Grom Wolsztyn- : - ZNICZ Obra
Liga03-06-202218:00Liga
GROM Czacz9 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga31-05-202217:00Liga
Mecz
Grom II Wolsztyn- : - KS Grom Wolsztyn
III liga okręgowa D1, grupa 131-05-202217:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
KS Grom Wolsztyn3 : 9 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 229-05-202215:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KORONA Bukowiec5 : 0 KS Grom Wolsztyn
IV liga piłki nożnej kobiet28-05-202217:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
KS Grom Wolsztyn4 : 1 MKS KANIA Gostyń
Liga28-05-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn2 : 2 Młoda Rawia Rawicz
Inny28-05-202209:30Inny
Dąb Kębłowo
KS Grom Wolsztyn- : - DĄB Kębłowo
Liga26-05-202217:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 5 ORKAN Chorzemin
Liga26-05-202216:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 6 Orkan Chorzemin II
Liga25-05-202217:00Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 1 Błyskawica Jaromierz
Puchar25-05-202208:45Puchar
Puchar Tymbarku
Turniej „Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku”- : - KS Grom Wolsztyn
friendly24-05-202216:15friendly
Mecz towarzyski
ORZEŁ Rostarzewo4 : 4 KS Grom Wolsztyn
Liga22-05-202210:00Liga
Kania Gostyń6 : 0 KS Grom Wolsztyn
IV liga piłki nożnej kobiet21-05-202213:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
WARTA POZNAŃ0 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga21-05-202212:00Liga
Mecz
KS Grom Wolsztyn8 : 0 GAP Czacz
III liga okręgowa D1, grupa 121-05-202210:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
Obra Kościan5 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga21-05-202210:00Liga
Gwiazda Siedlec11 : 1 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 220-05-202218:30Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn2 : 0 NKS Niepruszewo
Liga20-05-202218:00Liga
LPFA Wolsztyn3 : 7 KS Grom Wolsztyn
IV liga piłki nożnej kobiet15-05-202216:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
KS Grom Wolsztyn5 : 0 AZS PWSZ Konin
Liga15-05-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn1 : 1 KORONA Piaski
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 214-05-202216:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
PATRIA Buk6 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga14-05-202210:00Liga
Mecz
Sokół Kaszczor3 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly14-05-202209:00friendly
KS Grom Wolsztyn0 : 0 DĄB Kębłowo
friendly12-05-202217:00friendly
Gra wewnętrzna z 2009/10 rocznikiem
KS Grom Wolsztyn5 : 5 Grom Wolsztyn Młodzik
Liga11-05-202217:00Liga
KS Grom Wolsztyn9 : 0 Orzeł Lipno
III liga okręgowa D1, grupa 110-05-202217:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
KS Grom Wolsztyn0 : 3 Sokół Kaszczor
IV liga piłki nożnej kobiet08-05-202218:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
AZS UAM Poznań2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga08-05-202211:00Liga
KS Grom Wolsztyn3 : 1 MTS Pawłowice
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 207-05-202216:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn0 : 3 Kłos Gałowo
Inny07-05-202214:00Inny
Młodzieżowa Wielkopolska Liga Rugby 7
Klub Rugby Husaria Kalisz- : - KS Grom Wolsztyn
Liga07-05-202209:00Liga
Turniej ŻAK w Wolsztynie
KS Grom Wolsztyn0 : 0 Turniej ŻAK W Wolsztynie
III liga okręgowa D1, grupa 106-05-202218:30Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
GAP Czacz8 : 1 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 201-05-202215:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
ORZEŁ Granowo3 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga30-04-202213:00Liga
MŁODA POLONIA LESZNO0 : 8 KS Grom Wolsztyn
Liga30-04-202210:00Liga
Obra Kościan II2 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga27-04-202218:00Liga
Błyskawica Jaromierz2 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga26-04-202216:00Liga
KS Grom Wolsztyn8 : 1 Grom II Wolsztyn
III liga okręgowa D1, grupa 126-04-202216:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
KS Grom Wolsztyn1 : 8 KS Grom Wolsztyn
Liga24-04-202216:00Liga
Młode Orły KORONA Piaski6 : 1 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 223-04-202217:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn0 : 1 SOKÓŁ Pniewy
IV liga piłki nożnej kobiet23-04-202213:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
KS Grom Wolsztyn5 : 0 Ostrovia II Ostrów Wlkp.
Inny22-04-202218:00Inny
Mecz z Gwiazda Siedlec
GWIAZDA Siedlec5 : 11 KS Grom Wolsztyn
Inny21-04-202218:00Inny
mecz z grom czacz 2
GROM Czacz4 : 8 KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 216-04-202216:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn3 : 1 Sokół Kaszczor
Liga15-04-202217:00Liga
KS Grom Wolsztyn5 : 3 Dąbroczanka Pępowo
Inny13-04-202218:30Inny
mecz
KS Grom Wolsztyn20 : 0 GROM Czacz
Inny12-04-202217:30Inny
Mecz z Lpfa Wolsztyn
KS Grom Wolsztyn1 : 9 LPFA Wolsztyn
IV liga piłki nożnej kobiet10-04-202216:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
Słupczanka Słupca1 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga10-04-202213:30Liga
Młoda Rawia Rawicz3 : 1 KS Grom Wolsztyn
III liga okręgowa D1, grupa 110-04-202211:00Liga
III liga okręgowa D1, grupa 1
KS Grom Wolsztyn2 : 1 Obra Kościan
Puchar10-04-202210:00Puchar
Wielkopolska Młodzieżowa Liga Rugby 7
Sparta Jarocin- : - KS Grom Wolsztyn
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 209-04-202215:00Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn1 : 4 WIELKOPOLSKA Komorniki
Liga09-04-202213:00Liga
GAP Czacz6 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga06-04-202216:30Liga
KS Grom Wolsztyn4 : 2 Sokół Kaszczor
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 203-04-202215:30Liga
KLASA OKRĘGOWA "RED BOX" GRUPA 2
KS Promień Opalenica1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga03-04-202211:00Liga
KORONA Piaski2 : 1 KS Grom Wolsztyn
IV liga piłki nożnej kobiet02-04-202216:00Liga
IV liga piłki nożnej kobiet
KS Grom Wolsztyn2 : 1 L