DataGodzinaTyp rozgrywkiDrużyna IWynikDrużyna II
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)22-06-202400:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
ELPA Święciechowa- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)15-06-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - TĘCZA-OSA Osieczna
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)08-06-202400:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Polonia 1912 Leszno II- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)25-05-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)18-05-202416:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Spójnia Strykowo- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)11-05-202400:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - Orzeł Lipno
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)04-05-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - ELPA Święciechowa
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)27-04-202417:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
TĘCZA-OSA Osieczna- : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)20-04-202410:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn- : - Polonia 1912 Leszno II
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)06-04-202414:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
JUNA-TRANS Stare Oborzyska1 : 12 KS Grom Wolsztyn
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)28-03-202416:30Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
KS Grom Wolsztyn5 : 2 Spójnia Strykowo
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)24-03-202411:00Liga
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Orzeł Lipno1 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly17-03-202410:00friendly
Gra kontrolna III
KS Grom Wolsztyn7 : 3 AP Sulechów
friendly09-03-202413:00friendly
Gra kontrolna II
Syrena Zbąszynek0 : 6 KS Grom Wolsztyn
friendly03-03-202409:00friendly
Gra kontrolna I
Obra Zbąszyń1 : 8 KS Grom Wolsztyn
Liga18-11-202311:00Liga
KS Grom Wolsztyn2 : 6 DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 204-11-202310:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
WIELKOPOLSKA Komorniki9 : 0 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 207-10-202312:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn3 : 6 OTPS WINOGRADY Poznań
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 224-09-202316:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.4 : 3 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 220-09-202317:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn5 : 3 Spójnia Strykowo
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 209-09-202310:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
PROMIEŃ Opalenica1 : 6 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 201-09-202314:00Liga
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
OTPS WINOGRADY Poznań5 : 0 KS Grom Wolsztyn