Liga | 08-09-2024 | 11:00 | Liga
|
KS Grom Wolsztyn | - : - |
RYDZYNIAK Rydzyna |
|
Liga | 08-09-2024 | 11:00 | Liga
|
KS Grom Wolsztyn | - : - |
RYDZYNIAK Rydzyna |
|
Liga | 01-09-2024 | 11:00 | Liga
|
JUNA-TRANS Stare Oborzyska | 4 : 5 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Puchar | 29-08-2024 | 18:00 | Puchar
|
KS Grom Wolsztyn | 1 : 6 |
MTS Pawłowice |
|
Liga | 25-08-2024 | 12:00 | Liga
|
LUKS Stare Bojanowo | - : 10 |
KS Grom Wolsztyn |
|
friendly | 18-08-2024 | 17:00 | friendly
|
KARPIK Kopanica | 4 : 1 |
KS Grom Wolsztyn |
|
friendly | 08-08-2024 | 18:15 | friendly
|
KS Grom Wolsztyn | 3 : 3 |
PIAST JABŁONNA |
|
Puchar | 03-08-2024 | 17:00 | Puchar
|
KS Grom Wolsztyn | 3 : 1 |
LUKS Szkaradowo |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 19-06-2024 | 17:30 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
ELPA Święciechowa | - : - |
KS Grom Wolsztyn |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 15-06-2024 | 10:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | - : - |
TĘCZA-OSA Osieczna |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 12-06-2024 | 18:30 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
Polonia 1912 Leszno II | - : - |
KS Grom Wolsztyn |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 25-05-2024 | 10:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | - : - |
JUNA-TRANS Stare Oborzyska |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 18-05-2024 | 16:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
Spójnia Strykowo | 6 : 5 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 12-05-2024 | 11:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | - : - |
Orzeł Lipno |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 08-05-2024 | 17:45 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | - : - |
ELPA Święciechowa |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 27-04-2024 | 14:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
TĘCZA-OSA Osieczna | 0 : 4 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 20-04-2024 | 10:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | 8 : 1 |
Polonia 1912 Leszno II |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 06-04-2024 | 14:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
JUNA-TRANS Stare Oborzyska | 1 : 12 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 28-03-2024 | 16:30 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
KS Grom Wolsztyn | 5 : 2 |
Spójnia Strykowo |
|
Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) | 24-03-2024 | 11:00 | Liga Leszno: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW) |
Orzeł Lipno | 1 : 5 |
KS Grom Wolsztyn |
|
friendly | 17-03-2024 | 10:00 | friendly Gra kontrolna III |
KS Grom Wolsztyn | 7 : 3 |
AP Sulechów |
|
friendly | 09-03-2024 | 13:00 | friendly Gra kontrolna II |
Syrena Zbąszynek | 0 : 6 |
KS Grom Wolsztyn |
|
friendly | 03-03-2024 | 09:00 | friendly Gra kontrolna I |
Obra Zbąszyń | 1 : 8 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Liga | 18-11-2023 | 11:00 | Liga
|
KS Grom Wolsztyn | 2 : 6 |
DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 04-11-2023 | 10:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
WIELKOPOLSKA Komorniki | 9 : 0 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 07-10-2023 | 12:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
KS Grom Wolsztyn | 3 : 6 |
OTPS WINOGRADY Poznań |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 24-09-2023 | 16:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. | 4 : 3 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 20-09-2023 | 17:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
KS Grom Wolsztyn | 5 : 3 |
Spójnia Strykowo |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 09-09-2023 | 10:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
PROMIEŃ Opalenica | 1 : 6 |
KS Grom Wolsztyn |
|
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 | 01-09-2023 | 14:00 | Liga Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 |
OTPS WINOGRADY Poznań | 5 : 0 |
KS Grom Wolsztyn |
|