Oko na rywala: Pogoń Książ Wielkopolski

Już dziś o godzinie 16:00 rozegramy mecz XXIII kolejki Red Box Klasy Okręgowej. Naszym rywalem w tym spotkaniu będzie zespół Pogoni Książ Wielkopolski. Poznajcie nieco naszych przeciwników.

Zespół z Książa Wielkopolskiego jest prawdziwym outsiderem tegorocznych rozgrywek. W dotychczasowych 22 spotkaniach zdobyli tylko 7 punktów, co oczywiście oznacza, że zamykają oni ligową tabelę. W dotychczasowych spotkaniach strzelili oni tylko 22 bramki, co daje jedną bramkę na mecz i jest najgorszym wynikiem w stawce. Również po stronie strat zespół Pogoni przewodzi ligowej stawce, bo 75 straconych goli daje ponad 3 na mecz.

W całych rozgrywkach ligowych zespół gości odniósł tylko jedno zwycięstwo. Było to zwycięstwo wyjazdowe, gdy w ramach 7 kolejki pokonali oni zespół Obry Zbąszyń. Było to 23 września, także zespół z Książa czeka już ponad pół roku na wygraną. Na pewno przyjadą oni do Wolsztyna, aby spróbować przerwać tę niekorzystną passę.

W ostatnich pięciu spotkaniach zespół z Książa Wielkopolskiego zdobył 2 punkty, a złożyły się na to następujące wyniki:

1:1 Obra Zbąszyń (dom) remis

1:2 Spójnia Strykowo (wyjazd) porażka

0:6 Dąb Kębłowo (dom) porażka

2:2 Korona Bukowiec (wyjazd)  remis

0:3 Orzeł Granowo (wyjazd) porażka

 

W ostatnim spotkaniu Gromowców z zespołem Pogoni nasz zespół zwyciężył wynikiem 5:1 a bramki dla naszego zespołu zdobywali Jakub Tadeusz x 2, Mateusz Miśko x2 i Dawid Wojciech.

Serdecznie zapraszamy was na dzisiejsze spotkanie, wspierajcie nas w drodze po kolejne ligowe zwycięstwo. HEJ GROM!