Oko na rywala: KS 1920 Mosina

Już  w najbliższą sobotę naszych Seniorów czeka wyjazd do Mosiny, gdzie czekać na nich będzie KS 1920 Mosina. Początek tego pojedynku o godzinie 15:00. Czas abyście przeczytali jak nasz rywal radził sobie w dotychczasowych spotkaniach. Oko na rywala: KS 1920 Mosina.

Zespół z Mosiny 3 sezon występuje na poziomie Klasy Okręgowej. 2 poprzednie to miejsca blisko środka tabeli. W tym roku sytuacja gospodarzy sobotnich zawodów wygląda dużo trudniej.

Zespół KS 1920 zajmuje aktualnie 13 miejsce w ligowej tabeli, mając tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową mając 1 rozegrany mecz więcej. O zespole z Mosiny można powiedzieć, że strzela mało bramek, bo tylko 24 trafienia w 21 spotkaniach to wynik najsłabszy w całej lidze. Natomiast jeśli chodzi o bronienie dostępu do własnej bramki, zespół ten wypada zdecydowanie lepiej, dysponując 8 najlepszą defensywą ligi.

Szczególnie dobrze obrona rywali prezentuje się na własnym obiekcie, gdzie w w 10 spotkaniach straciła tylko 7 bramek. Szczelna defensywa i skuteczny atak sprawiły, że WSZYSTKIE wygrane (6) jakie KS odniósł w tym sezonie, odniósł na własnym obiekcie.

Ostatnie spotkania zespołu z Mosiny to:

Porażka 0:1 z Obrą Zbąszyń (wyjazd)

Wygrana 2:1 ze Spójnią Strykowo (dom)

Porażka 0:1 z Dębem Kębłowo (wyjazd)

Wygrana 4:0 z Koroną Bukowiec (dom)

Porażka 0:1 z Orłem Granowo (wyjazd)

W poprzednim spotkaniu naszych zespołów Gromowcy odnieśli okazałe zwycięstwo 4:0, a bramki zdobywali Dawid Wojciech x2, Franciszek Wawrzynowicz oraz Dawid Kaźmierczak.

O meczu przeciwko KS 1920 Mosina można powiedzieć mecz-pułapka, z jednej strony rywal nisko notowany, walczący o utrzymanie. Z drugiej zaś skuteczny na własnym boisku, prezentujący się bardzo dobrze w defensywie. O wyniku spotkania przekonamy się już w sobotę około godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy do Mosiny.