Grała Młodzież!

W miniony weekend kolejne spotkania ligowe rozgrywały nasze zespoły młodzieżowe. Trampkarze rozegrali kolejny mecz w Lidze Wojewódzkiej, Młodzicy w I Lidze Okręgowej, a do gry wszedł zespół Trampkarek wsparty przez chłopców z grupy Młodzik. Zapraszamy na podsumowanie weekendu młodzieży!

Drużyna Trampkarzy rozegrała swoje czwarte spotkanie w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem czekał ich wyjazdowy mecz w Jarocinie, gdzie podejmował ich zespół AP Reissa. Niestety spotkanie ponownie nie poszło po myśli naszych zawodników. Przegrali oni wynikiem 1:3 a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartosz Kubiak. Tym samym ponieśli oni 4 porażkę w tej rundzie i zamykają ligową tabelę. Jednakże wyniki osiągane w tych spotkaniach nie zawsze odzwierciedlały to co działo się na boisku. Trzymamy kciuki za kolejne spotkania, głowy do góry!

W sobotę Młodzicy rozegrali 3 spotkanie tej wiosny. Tym razem do Wolsztyna przyjechał zespół Polonii 1912 Leszno. Spotkanie od początku stało na wysokim poziomie piłkarskim, jednakże w tej rywalizacji to nasi zawodnicy okazali się górą, pokonujący zespół z Leszna wynikiem 4:1. Hat-trickiem popisał się Gabriel Kryś a jedną bramkę dołożył Marcel Wojciech. Po 3 rozegranych meczach zespół trenera Mikołaja Ceglarka ma na koncie 6 punktów i zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.

W ten weekend do gry weszły nasze Trampkarki. Podopieczne trenerki Martyny Woś wsparte chłopakami z zespołu Młodzików rozegrały spotkanie III Ligi Okręgowej. Do Wolsztyna zawitał zespół Tęczy Tuchorza, a spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem naszego zespołu. 9 strzelonych bramek, tylko 2 stracone i pierwsze 3 punkty wpadły na konto naszego zespołu. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: 4x Barbara Kaczmarek, 3 x Bartosz Szram a po jednej dołożyli Tomek Piniecki i Maciej Ceglarek. Brawo drużyna!

Serdecznie zapraszamy was na stadion w Wolsztynie, gdzie już w najbliższy weekend czekają kolejne ligowe emocje naszej młodzieży!