Oko na rywala: Helios Czempiń

Już w Wielką Sobotę o godzinie 14:00 Seniorzy rozegrają kolejne spotkanie wyjazdowe. W ramach 18 kolejki Red Box Klasy Okręgowej podopieczni trenera Pawła Kotlarskiego wyjadą do Czempinia. W spotkaniu, którego gospodarzem będzie miejscowy Helios, powalczą oni o kolejne ligowe punkty. Czas poznać nieco naszego następnego rywala!

Zespół Heliosa po 17 rozegranych meczach zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 22 punktów. Aż 18 z nich zdobyli oni na własnym obiekcie notując bilans 6 wygranych i 4 porażek w 10 meczach. Podczas gdy w meczach wyjazdowych Helios stracił aż 21 bramek w 7 meczach, na własnym boisku prezentują się oni zdecydowanie lepiej zarówno w ataku jak i obronie. Ich bilans na własnym boisku to 15 zdobytych i 14 straconych bramek.

W dwóch rozegranych tej wiosny spotkaniach, zespół sobotnich gospodarzy zdobył 4 punkty. W pierwszej kolejce tego roku pokonali oni na własnym boisku zespół Spójni Strykowo 2:0. Z kolei w miniony weekend udali się oni do Zbąszynia, gdzie zremisowali z zespołem Obry 2:2. Te wyniki sugerują, że na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla Gromowców.

Dlatego już teraz zapraszamy was do wspierania naszych zawodników na boisku w Czempiniu. Pierwszy gwizdek w sobotę 30 kwietnia o godzinie 14:00.