Oko na rywala: Orkan Konarzewo

Przygotowania do 17 kolejki RED BOX Klasy Okręgowej trwają. Podopieczni trenera Pawła Kotlarskiego trenują ciężko, aby zmazać plamę z minionego tygodnia. A dla nas to czas, żeby przyjrzeć się naszemu następnemu rywalowi. W naszym cyklu “Oko na rywala” przyszedł czas na zespół Orkanu Konarzewo.

Zespół Orkanu Konarzewo rozpoczął zmagania w rundzie wiosennej od meczu domowego przeciwko liderowi rozgrywek, drużynie UKS Śrem. Podobnie jak nasz zespół, drużyna z Konarzewa poniosła porażkę 1:4. Dlatego założyć można, że obie drużyny przystąpią do meczu mocno zmobilizowane.

Po 16 kolejkach Klasy Okręgowej zespół niedzielnych gospodarzy ma na koncie 16 punktów. Daje to 14 miejsce w ligowej tabeli, a składa się na to bilans 5 wygranych, remisu i 10 porażek.

Drużyna z Konarzewa sezon rozpoczęła od 6 spotkań wyjazdowych, dlatego teraz czeka ich długa seria gier domowych. W dotychczasowych 6 meczach na własnym obiekcie zdobyli oni 9 punktów, notując bilans 3 zwycięstw i 3 porażek. Dorobek bramkowy w tych spotkaniach to 12-11. Można zatem założyć, że własne boisko jest dużym atutem zespołu niedzielnych gospodarzy.

Z kolei w meczach wyjazdowych zespół Orkanu spisywał się zdecydowanie gorzej, w 10 rozegranych spotkaniach zdobył tylko 7 punktów, notując aż 7 porażek. Jedną z tych porażek było spotkanie 2 kolejki RED BOX Klasy Okręgowej, w którym to Gromowcy zwyciężyli wynikiem 3:1, a bramki dla naszego zespołu zdobywali wtedy Dawid Wojciech – dwie, oraz Dawid Kaźmierczak.

Zapraszamy was już dziś, abyście wspierali nasz zespół już w najbliższą niedzielę, 24 marca. Początek spotkania o godzinie 19:00.