Oko na rywala: Obra Zbąszyń

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 Grom Wolsztyn zainauguruje rundę wiosenną RED BOX Klasy Okręgowej gr. III. Podopieczni trenera Pawła Kotlarskiego podejmą na własnym stadionie zespół Obry Zbąszyń. Czas przybliżyć wam zespół sobotnich gości.

 

Drużyna ze Zbąszynia aktualnie zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 19 punktów w 15 spotkaniach z bilansem bramkowym 23-24. Aż 13 z 19 punktów zespół Obry zdobył na własnym terenie, podczas gdy w meczach wyjazdowych poniósł aż 5 porażek.

Zespół gości podczas okresu przygotowawczego do piłkarskiej wiosny rozegrał  7 meczów kontrolnych, podczas których spotykał się z zespołami z różnych poziomów rozgrywkowych:

Orkan Chorzemin (V Liga) 1:3

LZS Meteor Jordanowo (B Klasa) 9:1

Tęcza Tuchorza (A Klasa) 4:1

Osir Lwówek (A Klasa) 4:2

Huragan Łomnica (A Klasa) 8:0

Sokół Kaszczor (Klasa Okręgowa) 3:0

Victoria Szczaniec (Klasa Okręgowa) b/d

Poprzednie spotkanie naszych zespołów w 1 kolejce rozgrywek sezonu 23/24 zakończyło się wynikiem 2:2, a bramki dla naszego zespołu zdobywali Dawid Wojciech i Franciszek Wawrzynowicz.

A jakim wynikiem zakończy się starcie otwierające rundę wiosenną RED BOX Klasy Okręgowej? O tym dowiemy się już w najbliższą sobotę, serdecznie zapraszamy was na stadion w Wolsztynie, pierwszy gwizdek o godzinie 14:00!