Drugi sparing Seniorów!

W sobotę o godzinie 13:00 na boisku w Zbąszyniu odbył się drugi mecz kontrolny naszych Seniorów. Zespół trenera Pawła Kotlarskiego spotkał się na murawie z drużyną Dębu Sława – Przybyszów.

Zespół naszych rywali na co dzień występuje w IV lidze lubuskiej, dlatego spodziewać się można było ciekawego i wymagającego spotkania.
Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszego zespołu. Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie Patryka Krysia i do siatki trafił Maciej Grześ. Niestety, był to dobry złego początek. Rywale szybko przejęli inicjatywę, czego konsekwencją były 3 stracone gole już przed przerwą. Niestety, w drugiej połowie nasi rywale nie pozostawili naszemu zespołowi złudzeń, kto w tym dniu jest lepszy, dołożyli kolejne 2 gole i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Dąb Sława-Przybyszów 5:1

Dąb Sława-Przybyszów 5:1 (3:1) Grom Wolsztyn

Bramka: Maciej Grześ

Asysta: Patryk Kryś

A już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie sparingowe. Ponownie w Zbąszyniu, ponownie o godzinie 13:00 nasz zespół spotka się z zespołem ZAP Syrena Zbąszynek. Kolejny rywal IV ligowy, szykuje się kolejne ciekawe spotkanie, na które już dziś serdecznie was zapraszamy!