Pierwszy sparing Gromowców!

Już w najbliższą sobotę swoje pierwsze spotkanie towarzyskie rozegra zespół Gromu Wolsztyn. Podopieczni trenera Pawła Kotlarskiego udadzą się do Leszna, gdzie na obiektach miejscowej Polonii zagrają spotkanie kontrolne z zespołem Polonia 1912 II Leszno Dąb Zaborowo.

Drużyna rezerw Polonii to nowy, ale już dobrze znany nam zespół. Podopieczni trenera Jakuba Pujanka są obecnie viceliderem A-klasy w grupie Leszno, gdzie legitymują się imponującym bilansem 11 wygranych, 1 remis i ponieśli tylko 1 przegraną. Ponadto zespół ten zanotował bardzo dobry występ w Okręgowym Pucharze Polski, gdzie dotarł aż do finału, w którym nieznacznie lepszy okazał się zespół Krobianki Krobia, który na co dzień występuje w rozgrywkach V ligi.

Nasza drużyna miała już okazję spotkać się kontrolnie z zespołem Polonii II/Dąb Zaborowo latem minionego roku. Wtedy zespołem zdecydowanie lepszym okazali się sobotni gospodarze, którzy odnieśli okazałe zwycięstwo wynikiem 6:0. A jak będzie tym razem przekonamy się już w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy do Leszna, początek spotkania o godzinie 13:00.

Polonia 1912 II Leszno Dąb Zaborowo – Grom Wolsztyn

Sobota 03.02.2024 godz. 13:00